Fidget Spinner - Fidget Spineriai

Fidget Spineris (Fidget Spinner) yra raminantis stresą mažinantis žaislas. Įprastas Fidget Spineris sudarytas iš guolio viduryje ir įvairiausių kitų medžiagų aplink jį. Fidget Spineriai gali būti gaminami iš plastiko, plieno, aliuminio, titano, vario ar net aukso.

Fidget Spinner spineriai yra rekomenduojami žmonėms, kuriems yra sunku susikaupti, sutelkti dėmesį, susikoncentruoti ar nusiraminti. Fidget suktukai padeda žmonėms sergantiems autizmu. Spineriai leidžia išsikrauti nervų sistemai ir sumažina stresą. Nors Fidget Spineriai (Fidget Spinner) buvo išrasti 1990 metias jie labai išpopuliarėjo 2017 metais. Fidget Spineriai mėgiami ir dažnai naudojami mokinių kaip priemonė padedanti susikaupti ar sumažinti stresą.

Žurnalas Forbes Fidget Spinner suktuką įvardino kaip būtiną turėti ofiso žaislą. Šie spineriai padeda nusiraminti ir sumažinti stresą sunkų protinį darbą dirbantiems žmonėms. Fidget Spineris gali padėti atsikratyti įpročio kramtyti nagus, nervingai judinti koją, graužti pieštukus ir tušinukus ar garsiai maigyti tušinuką.Fidget Spineriai - Fidget Spinner. 2017 metų populiariausias žaislas.Fidget Spineriai - Fidget Spinner. 2017 metų populiariausias žaislas.Fidget Spineriai - Fidget Spinner. 2017 metų populiariausias žaislas.